Katolicke Stowarzyszenie
"Civitas Christiana"
Oddział Okręgowy w Łodzi

ANITA ŁEBEDOWSKA ZDOBYŁA I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY BIBLIJNEJ!!!

11.06.2019

Za nami konkursowe zmagania XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”.  Finał Konkursu odbył się w dniach 10-11 czerwca br. w Niepokalanowie. Tegoroczny zakres merytoryczny obejmował Księgę Wyjścia oraz list św. Pawła do Rzymian. 123 uczestników- przedstawicieli wszystkich diecezji w Polsce uczestniczyło w etapie pisemnym finału, następnie do etapu ustnego zakwalifikowało się 7 osób z najwyższą liczbą punktów uzyskanych w etapie pisemnym.

Chcemy podzielić się wielką radością, otóż reprezentantka archidiecezji łódzkiej – Anita Łebedowska, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Ozorkowie ZDOBYŁA I MIEJSCE W FINALE KONKURSU!!! Katechetą Anity jest ks. Maciej Gortyński.

Anita w pierwszych słowach komentarza po ogłoszeniu wyników podkreśliła, jak ważna jest obecność Boga we wszystkim co się robi, Jego prowadzenie.

Serdecznie gratulujemy Anicie, jesteśmy bardzo dumni, życzymy by Słowo Boże było dla niej zawsze najważniejszym drogowskazem w życiu.

koordynator diecezjalny

Renata Czaja